• Wpisów: 372
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:44
  • Licznik odwiedzin: 23 194 / 2155 dni
 
marta1998123
 

tumblr_ngzfr5ox0i1r0i3f7o1_500.jpg


Hej hej czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta?
Ostatni wpis 252 dni temu :o kompletnie nie wiem kiedy to zleciało? Kilka z Was pisało coś się ze mną dzieje, czemu zniknęłam i bardzo Wam za to dziękuję, ponieważ to zmobilizowało mnie do odezwania się do Was :)
Moje zniknięcie było spowodowane szkołą. Naprawdę nie potrafiłam znaleźć czasu na pingera w natłoku codziennych zajęć i postanowiłam go sobie na jakiś czas odpuścić. Tymczasem ten rok szkolny zleciał nim się obejrzałam więc pomyślałam, że wakacje to idealny czas na powrót, chociażby na te 2 miesiące :)
tumblr_norljdn67B1s3x0s2o1_500.png


Jak mogę w skrócie opowiedzieć co u mnie? Pierwszą klasę liceum ukończyłam ze średnią 4.63. Jestem z siebie zadowolona i myślę, że w pełni zapracowałam na taki wynik. Wbrew moim obawom oraz temu wszystkiemu co mówili mi 'dobrzy doradcy' wcale nie było tak źle. Bardzo cieszę się z wyboru obecnej szkoły, bo chociaż wymagania są bardzo wysokie, to atmosfera jak i stosunek większości nauczycieli do uczniów jest bardzo przyjazny. Widać, że chcą naprawdę nas czegoś nauczyć, a nie tylko odwalić swoją robotę, pędzić z podstawą programową, a nam pozostawiać jedynie pójście na korepetycje.

Co do klasy to jestem w sumie zadowolona, wszyscy mamy bardzo dobry kontakt, jednak każdy może zauważyć nieoficjalny podział na kilka grupek. Myślę jednak, że to w sumie naturalne i tak naprawdę wcale mi nie przeszkadza.

j.jpg

Największą niespodzianką jednak dla mnie oraz największym szczęściem było to, na jakie dziewczyny z klasy trafiłam, które razem ze mną mieszkają w internacie. W bardzo krótkim czasie mocno się zaprzyjaźniłyśmy i czuję, jakbym znała je już wiele lat. Nie wiem jak to możliwe, ale trafiłam na swoje dwie bratnie dusze. Ze świadomością, że masz kogoś takiego obok, będąc daleko od domu, sprawia, że o wiele lżej się żyje.

To by było właściwie na tyle. Teraz czas na moje wakacyjne fit wyzwanie :D Postanowiłam te 2 miesiące wykorzystać na jakąś małą metamorfozę. Wiem, że wypadałoby zabrać się za to na kilka miesięcy przed latem, a nie w jego trakcie, no ale jak to ja wszystko na ostatnią chwilę.
Mój cel to ćwiczenie około 5 razy w tygodniu, przede wszystkim ujędrnienie ciała i zgubienie kilku centymetrów. Liczę na Wasze wsparcie i motywację, kiedy stracę zapał! Dzisiaj jestem już po 30-minutowym cardio i padam na twarz :D Może któraś z Was chciałaby się do mnie dołączyć? Nawet we dwie zawsze raźniej.
Dziękuję za przeczytanie wpisu i mocno Was ściskam :*

ddd.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego