• Wpisów: 372
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:44
  • Licznik odwiedzin: 23 194 / 2155 dni
 
marta1998123
 
oc.jpg

Co się u mnie działo w tym tygodniu? :)

Urządziłyśmy z dziewczynami w klasie dzień chłopaka. Ponieważ mamy ich tylko 7, postanowiłyśmy się postarać. Kupiłyśmy im ocieplacze na przyrodzenie, aby im w zimę nic nie zmarzło :D Zamówiłyśmy pizzę i wszystkie ubrałyśmy się w sukienki. Chłopcy byli zachwyceni i nawet nasza wychowawczyni śmiała się z prezentu, także wszystko wyszło bardzo fajnie.

lu.jpg


Moja przyjaciółka, z którą mieszkam w internacie, zaczyna coś gadać o zmianie szkoły.. Wymyśliła to sobie, kiedy dwa dni temu zrobiła to inna dziewczyna, z którą ona zdążyła się bardzo zżyć od początku roku. Mam nadzieję, że moja D. zmieni zdanie i ogarnie się trochę, bo nie chcę zostać tutaj kompletnie sama.. Ona boi się o to, że nie poradzi sobie w szkole, co według mnie jest absurdem, ponieważ jestem pewna, że dałaby radę.  Niby mam koleżanki, z którymi zawsze mogę pogadać i spędzić czas, ale jednak osoba z którą znam się praktycznie całe życie to co innego. Płakać mi się chce na myśl, że nie miałabym przy sobie takiej bratniej, dobrze znanej duszy i jechałabym w niedzielę wieczorem do pustego pokoju, a później czekała na nową współlokatorkę. Ech myśleć nawet o tym nie chcę, masakra jakaś.

party.jpg


W poniedziałek idę z klasą do kina na "Miasto 44". Jestem do bardzo ciekawa, bo słyszałam same dobre opinie.

W poniedziałek za 2 tygodnie w końcu mam bierzmowanie. Ksiądz wybrał mnie do śpiewania psalmu. Chyba zapamiętał mnie z komunii.. Spalę się ze wstydu, ale jego to nie obchodzi. :/ Jakoś jak byłam młodsza, występy publiczne przychodziły mi bez trudu, nie miałam tremy ani żadnego strachu. Teraz niestety się to zmieniło.

W tym tygodniu muszę w końcu wybrać się do fryzjera i obciąć te moje straszne zniszczone końcówki. 5 cm obetnę na pewno. Trochę mi szkoda, ale nie ma sensu nosić długich włosów, skoro nie wyglądają ładnie i zdrowo. Zamierzam także kupić sobie maskę do włosów Kallos, o której słyszałam dużo dobrego. A Wy jej używałyście?

________________________________________________________________________________________________________

Problemy z dodawaniem zdjęć na pinga mnie demotywują. :(
No cóż, lecę się wyspać, bo jutro czeka mnie troszkę nauki. Dobranoc :*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego